Kilka słów o mnie

Fotografia jest dla mnie przede wszystkim wielką pasją i zajmuje się nią od wielu lat. Robienie zdjęć sprawia, że jestem bardziej wyczulona na ludzkie emocje. Uwielbiam obserwować i utrwalać je poprzez obiektyw aparatu. Na zdjęciach uwiecznić można cały wachlarz ludzkich stanów ducha, dlatego moja praca jest równocześnie moim hobby.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, ponieważ bardzo zależy mi na zadowoleniu moich klientów. Sesja fotograficzna jest otworzeniem się na drugą osobę, gdyż tylko wtedy zdjęcia wychodzą naturalnie i autentycznie.

Podczas każdej sesji staram się w taki sposób podejść do klienta, by pokazał do obiektywu swoje prawdziwe emocje. Satysfakcja klienta jest dla mnie wyznacznikiem dobrze wykonanego zlecenia. Moja praca jest moją pasją, dlatego zawsze jestem w pełni zaangażowana w każdą sesję. Jestem osobą spokojną oraz otwartą, dzięki czemu z łatwością potrafię znaleźć wspólny język z każdym klientem. Takie zaufanie i porozumienie są w fotografii niezmiernie ważne, ponieważ pozwala na bardzo naturalne zdjęcia.

Mieszkam w Krakowie i to właśnie w województwie małopolskim świadczę usługi fotograficzne. Sesje wykonuję także na terenie Śląska. Uwielbiam podróżować, dlatego przyjmuję także zlecenia z dalszych zakątków naszego kraju.

Swój dzień rozpoczynam zawsze od kubka gorącej kawy. Takie poranki często dostarczają mi kolejnych pomysłów na nowe sesje, jednakże inspiracji najczęściej szukam podczas spacerów na łonie natury.

W fotografii najważniejsza jest szczerość, ponieważ obiektyw aparatu potrafi dostrzegać i uwypuklać ludzkie emocje niczym pryzmat, który rozszczepia wiązkę światła na różne barwy. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług, ponieważ każde nowe zlecenie jest dla mnie nowym wyzwaniem, dlatego z pewnością będziecie Państwo usatysfakcjonowani.